My native city

 

Мета проектної роботи полягає в можливості кожної дитини проявити себе якнайкраще: продемонструвати свої творчі здібності, використовуючи при цьому набуті знання й навички з лексики, граматики, тощо, поділитися життєвим досвідом, розкрити в собі й своїх друзях нові таланти, позбутися багатьох комплексів, мати на все свій власний погляд і не боятися його відстояти, навчитися слухати думки інших і поважати їх. До даної роботи я залучаю абсолютно всіх учнів, не зважаючи на їх рівень знань. Бо тут головнішим є сам процес роботи, а не її результат.

Роль вчителя в роботі над проектом визначальна, але тільки на першому етапі. Я – це поштовх, що надихає учнів на творчий лад: знайомлю їх з подібними, раніше виконаними роботами, згадую найдрібніші деталі з попередніх проектів, чітко ставлю мету, наголошую на індивідуальності кожної роботи, прошу дітей мислити креативно. І головне – ніяких, обмежень,  творчий запал і креативний потенціал дітей, правил! Дозволяю їм самим визначитися з формами, напрямками створення проекту і не  хвилюватися за помилки: граматичні, орфографічні, тощо! Рівень їх знань

Проект представлений як: творча робота з фото;  буклетами

В процесі роботи над проектом кожен учень має визначитися з певними обов”язками, які йому необхідно буде виконувати для поставленої перед класом. Маючи певний досвід, відмічу, що всі діти відносяться до своїх завдань здебільшого відповідально.

Всім знайдеться робота: більш підготовлені учні зробили необхідний переклад, а слабші учні із задоволенням художньо оформили проекти, підібрали дизайн, зробили фотографії, знайшли цікавий додатковий матеріал.

Впровадивши проектну роботу в процес навчання, для мене стає можливим познайомити дітей ближче, яскравіше з архітектурними памятками нашого містаю. Ми перетворюємося з пасивних слухачів на активних участників- архітекторів, що допоможе учням на все життя запам”ятати такі проекти. У дітей з”являється настільки велика впевненість в своїх здібностях, такий великий інтерес до вивчення певної культури і англійської мови взагалі, що вже скоро у багатьох учнів змінюється відношення до уроку на позитивне, поліпшуються оцінки й відчувається чималий прогрес у вивченні англійської мови

Я намагаюсь не забувати про таку важливу річ, як позитивне ставлення до кожної дитини, заохочування, вдячність за вчасно й вдало виконану роботу, що неодмінно надихне учнів на творчі злети, свіжі й неординарні ідеї.

Наприкінці проекту проводжу обговорення з учнями і обов”язково дізнаюся, чи сподобалося їм працювати на задану тему, що цікавого та нового вони вивчили, які завдання виявилися більш корисними і т.д.

Чому варто займатися проектною роботою?

–    учні самі обирають форми, напрямки, види створення проектів;

–    проектна робота заохочує дітей до творчих експериментів, креативного мислення;

  • ця робота продуктивно з”єднує дітей різних рівней, здібностей ;
  • діти мають унікальну можливість висловлювати свої думки, бути почутими і з думкою дитини в даному випадку неможливо не погодитися тому, що вона – єдина вірна і цілком має право на своє існування;

даний вид роботи дозволяє перетворити простий урок на справжнє дійство, де учні яскраво презентують свій проект,

 

 

Мета даного проекту – 

Загальноосвітня; розширити ерудицію учнів загальний кругозір про свою маленьку Батьківщину 
Развиваюча: розвивати мовні навички, інтелектуальні та пізнавальні здібності ціносних орієнтацій (патріотизм)
Виховна : виховувати культуру спілкування в практичному використанні мови,  виховувати повагу та інтерес  до культури своєї країни та рідного міста, виховувати почуття патріотизму

Етапи  уроки :

1 Организаційний. Вступне слово (тема, ціли)

II.захист проектів

III творча робота ( розвиток навичок письма) створення власних архітектурних пам’ятків

1V  Підсумки

.

Проект “MY NATIVE TOWN ” є одним з найулюбленіших серед дітей, вони дуже яскраво діляться з друзями та вчителями своїми враженнями від досліджень  .

 

Отже, учні зробили остаточне рішення щодо вибору тематики свого проекту. Тепер їм необхідно зібрати та проаналізувати досить різноманітний спектр інформації, що стосується його. Їм належить також вирішити, де можна отримати додаткові матеріали, як фотографії, картинки, малюнки. Існують різні джерела отримання інформації, діти можуть скласти їх список (бібліотеки, переодичні видання, вчителі, батьки, старшокласники, групи за інтересами, електронні засоби спілкування, тощо.) Батьки також допомогли дітям збирати інформацію, однак вони не повинні робити всю роботу замість  дітей.

Головним завданням є систематизація, опрацювання отриманого матеріалу, розподіл за відповідними розділами проекту, втілення творчих ідей. Та перевірка проектів.

  1. Потім діти отримують завдання створити власну архітектурну пам’ятку, за прикладом реально існуючої, дослідженої.

 

  1. Content: What is the subject of this work?

What are the objects of this work?

When was the work created?

How does this work reveal the historical period?

 

  1. Analysis: What are the unique features of this work?

What techniques does the pupil use?

 

  1. Interpretation: What feelings, moods, and ideas are communicated by this work?

 

 

Коли діти вже отримали своєрідний поштовх до роботи, вони запрошуються до створення проекту, не менш цікавий – практична реалізація проекту (його оформлення. При оформленні даного проекту мої діти малюють олівцями, фломастераминадають проекту незвичайну геометричну форму.

Презентацією проектних робіт, може здійснюватися у різних формах, головне, щоб на презентації була створена доброзичлива атмосфера. Слухачі можуть додатково переглядати роботи, а також ставити запитання доповідачам. Беручи участь у презентації проектів на різноманітні теми, учні отримують цінний досвід.

  • надати важливу інформацію з обраної теми.
  • продемонструвати
  • захистити свою роботу, даючи обгрунтовані відповіді.

І, нарешті, – підведення підсумків. Після того, як проект закінчено, учню слід оцінити свою роботу самому. Обмірковуючи досвід, набутий у процесі реалізації проекту, діти дати відповідають на такі запитання:

  1. Чого і як навчилися разом із однокласниками?
  2. Якщо вам треба було б розпочинати новий проект, що б ви зробили інакше?
  3. Яких умінь і навичок ви набули, працюючи над цим проектом?
  4. Які переваги та недоліки самостійної роботи
  5. Що ви зробили добре?
  6. Як ви могли б покращити свої навички і вміння з дослідження теми?

Важливо, впровадити займатися цією цікавою і дуже корисною роботою, це покращить рівень знань з предмету  учнів, активізує їхню роботу в класі і вдома, розвине в них креативне мислення.

 

 

MY NATIVE TOWN’.

«He who loves not his country can love nothing!!»!

 

Every person has some sacred notions to which he can devote all his life and even is ready to give his life for them. As for me these notions are: God, my parents & grandparents and Motherland. Due to my parents and grandparents I was born and I’ve been living for 26 years on this land. My Native Town Is Kirovograd, it is the dearest land of the world because everything is connected with it.

I suppose that you agree “He who loves not his country can love nothing!!!

The topic of our lesson will be  “MY NATIVE TOWN’.

But I want you my dear pupils to be architectures. Today you will learn much about our Motherland. You will travel. You will investigate. You will make you own masterpieces.

As I remember you task was to investigate different parts of  Kirovograd.

2

Let us begin:

The pupils show the information they did themselves (they researched a part of the city themselves )

III Creative work

The next your task will be to create you own monument – a real masterpiece, to describe it to tell the main purpose of you creature. I shall give you a piece of paper with the task.  Think what thing (it can be everything you wish a monument, a person and so on ) in Kirovograd would you like to commemorate and why, take pencils and draw it. And then you task will be describe it in a written form at the back side of your papers.

 

Let us see you masterpieces

I reward my pupil.

I prepared you a very interesting song about “ Small town”  by the way if you have an opportunity will you move to a big city?

You task will be to listen to and then to put all parts of this song in a right order

(I  cut the songs into pieces while listening pupils put all parts  of the song in a right order

 

Well I was born in a small town
And I live in a small town
Prob’ly die in a small town
Oh, those small communities

All my friends are so small town
My parents live in the same small town
My job is so small town
Provides little opportunity

Educated in a small town
Taught the fear of Jesus in a small town
Used to daydream in that small town
Another boring romantic that’s me

But I’ve seen it all in a small town
Had myself a ball in a small town
Married an L.A. doll and brought her to this small town
Now she’s small town just like me

No I cannot forget where it is that I come from
I cannot forget the people who love me
Yeah, I can be myself here in this small town
And people let me be just what I want to be

Got nothing against a big town
Still hayseed enough to say
Look who’s in the big town
But my bed is in a small town
Oh, and that’s good enough for me

Well I was born in a small town
And I can breathe in a small town
Gonna die in this small town
And that’s prob’ly where they’ll bury me

 

Let us check

 

  1. At the end of the lesson will you tell me what advantages and disadvantages while working? Feelings, moods, and ideas

 

Conclusion

All of you worked greatly thank you very much as for your marks “excellent”

You may also like...