My classroom
Мета:
- Повторити та активізувати лексику теми.
- Формувати навички монологічного мовлення на рівні речень з опорою та наочність.
- Формувати навички аудіювання.
- Удосконалювати вміння утворювати питальні та стверджувальні речення.
- Активізувати вживання граматичних структур Is it a..? Yes, it is. No, it isn’t.
- Розвивати навички монологічного та діалогічного мовлення учнів, вміння розуміти співрозмовника, культуру праці та спілкування учнів на уроці.
- Розвивати творчу уяву учнів, фонематичний слух та правильну вимову.
- Поглиблювати знання учнів про особливості англійської мови.
- Виховувати у дітей старанність та наполегливість, прищеплювати інтерес до вивчення англійської мови.
Обладнання: Підручник (PB), друкований зошит (AB), зошит, словник, граматичні картки, тематичні картки, HO1 (малюнок кімнати), кольорові олівці, диск, нетбук.
Хід уроку
І. Організаційна частина уроку.
- Привітання та повідомлення теми та мети.
T.: Stand up, please! Good morning, boys and girls!
Ps.: Good morning, miss.
T.: Take your seats, girls, take your seats, boys.
Today we’re going to speak about class objects, to ask and answer the questions, to read and write, to do the listening and of course to play.
Сьогодні на уроці ми підсумуємо тему “ Школа. Клас“. (тему на дошку)
- Уведення в іншомовну атмосферу
How are you today? Are you happy or sad? (рефлексія)
Hello (пісня)
ІІ. Основна частина уроку.
- Перевірка д\з.
- Учні читають PB: ex. С, p. 21
- Повторення та активізація ЛО.
- Учитель показує тематичні картки, учні повторюють за схемою
e.g. desk – a desk – it’s a desk
Отже, за допомогою якої фрази можна називати предмет?
It’s a
- Let’s play the game “Magic box”. (Учитель пропонує в коробці слова та речення на переклад. Учень дістає слово чи речення та перекладає його англійською мовою)
- Гра “Matching”.
- Let’s play the matching game. We will match the words with the pictures on the board. But some pupils will work individually and they will match on their cards.
(Повторення фрази It’s a …) На дошці тематичні картки. На іншій половині слова. Треба підібрати слово до малюнка. Слова можна взяти і з іншої теми, наприклад, «Родина». Учні повинні помітити зайві слова та назвати до якої теми належать.
- Гра “I can see something beginning with…”.
Open your copybooks and put down today’s day. (Учні записують число, класна робота в зошиті)
(Активізувати вживання граматичних структур Is it a..? Yes, it is. No, it isn’t.)
Учитель загадує предмет (тематична картка за спиною) і каже “I can see something beginning with…”, учні за допомогою запитання Is it a..? повинні здогадатися, яке слово загадав учитель. Той хто вгадає, записує на дошці речення It’s a …, всі останні працюють в зошиті.
- Фізкультхвилинка
“If you’re happy”
- Аудіювання.
Pre–listening Повторити кольори за допомогою вірша
У меня сомнений нет
Красный цвет конечно … red.
Облизнувшись кошка съела
Желток желтый. Желтый … yellow.
Я тону, иду ко дну
Синий цвет конечно … blue.
Ох, не спелый мандарин.
Он зеленый, просто … green.
While–listening Учитель називає предмет та колір, яким потрібно розфарбувати цей предмет.
“Colour the …”
- Colour the chair blue
- Colour the desk red
- Colour the window green
- Colour the board yellow
Post-listening Name the objects and their colour
- It’s a blue chair
- It’s a red desk
- It’s a green window
- It’s a yellow board
ІІІ. Заключна частина уроку
- Домашнє завдання
- Повторити слова
- АВ.: ex. D, p. 21
- Підведення підсумків уроку
Давайте порахуємо, скільки ми сьогодні зробили? (Оцінки)